Menu

PRACOWNIA RĘKODZIEŁA - hand made by AR

Scrapbooking i inne pasje: ręcznie wykonane albumy, księgi gości, kartki, zaproszenia, winietki, zawieszki - wyjątkowe prezenty na każdą okazję! A także moja najnowsza pasja - córeczka Zuzanka i synek Roszko

Wielkanocne pakunki:)

rybk_a

wielkanoc2010pakun2

Dziś będzie zajawkowo i być może chaotycznie, gdyż powoli już odpływam po bezsennej nocy i całym dniu sprzątania!!! To niebywałe, biorąc pod uwagę moje wrodzone lenistwo, wielce ślimacze tempo i jawną niechęć do prac domowych:) Cóż, tak czasem u mnie bywa, że nieprzespana noc przydaje mi 100% energii więcej, niż mam jej zazwyczaj, czyli prawie wcale. Szkoda, że te chwile są tak rzakdkie - średnio raz na rok, dwa.

Dzisiaj wpadłam w prawdziwy trans i nie mogłam przerwać, dopóki ciało nie zaczęło odmawiać posłuszeństwa. Wszystko mnie boli, na bank będę miała zakwasy, niemniej już teraz z namietnością planuję, do jakich zakamarków mieszkania, do których zwykle wcale nie zaglądam, dobiorę się jutro:) Byleby tylko czasu starczyło i zapał nie wygasł, co jest bardzo prawdopodobne. Znając mnie od tylu lat, śmiało mogę założyć, iż prawdopodobieństwo to jest tak ogromne, że ganiczy z pewnością.

Ale do rzeczy - otrzymuję już pierwsze sygnały, że moje posłane w świat wielkanocne pakunki docierają do adresatów, więc pewnie niebawem je rozpakuję:)

wielkanoc2010pakun

© PRACOWNIA RĘKODZIEŁA - hand made by AR
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci