Menu

PRACOWNIA RĘKODZIEŁA - hand made by AR

Scrapbooking i inne pasje: ręcznie wykonane albumy, księgi gości, kartki, zaproszenia, winietki, zawieszki - wyjątkowe prezenty na każdą okazję! A także moja najnowsza pasja - córeczka Zuzanka i synek Roszko

Bez okazji

rybk_a

ATCkartkiprezenty

Niedawno pokazywałam kartki z mottem, dziś gotowe, zapakowane prezenciki. Dekoracje dobierałam pod kolor kartek:) Książki ponad miesiąc czekały na półce na chwilę oddechu, żeby dorobić do nich kartki. Wreszcie udało się i większość jest już u nowych właścicieli.

Tak się zdarzyło w moim życiu, że kilka lat temu musiałam opuścić moje miasto i ludzi, którzy byli mi niezwykle bliscy przez lata. Kilkaset kilometrów, które dzielą mnie teraz od dawnych dobrych znajomych spowodowało stopniowe naturalne rozluźnienie więzi, czego bardzo żałuję. Zwykle nie wiem, co u nich słychać nowego, czasami nie mamy okazji spotkać się i porozmawiać przez rok a nawet dłużej. Mimo to przywiązanie i pamięć pozostały i dają o sobie znać przy najróżniejszych okazjach.

Tym razem okazją była chęć podarowania wartościowej według mnie książki. Tak bez okazji, okazją była właśnie książka. Kiedy ją czytałam, od razu pomyślałam o tych spośród znajomych, którzy mają wkraczające w dorosłość dzieci lub wychowują młodzież z racji zawodu czy powołania. Jeśli i wy należycie do tej grupy, lub sami jesteście młodzi i jeszcze nie znaleźliście swojej drugiej połówki na resztę życia, serdecznie polecam ten tytuł (do nabycia tutaj).

ATCkartkiprezent3

ATCkartkiprezent2

ATCkartkiprezent1

ATCkartkiprezent4

ATCkartkiprezent5

ATCkartkiprezenty2

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
 • Gość: [Kręciołek] *.devs.futuro.pl

  A my jeszcze raz dziękujemy!!!
  Niesamowicie miłe zaskoczenie :)

 • muzajo

  Świetny pomysł na zapakowanie upominku książkowego.

 • rybk_a

  Miło mi, że Ci się spodobał i dziękuję za przychylne komentarze:) Pozdrawiam serdecznie!

© PRACOWNIA RĘKODZIEŁA - hand made by AR
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci