Menu

PRACOWNIA RĘKODZIEŁA - hand made by AR

Scrapbooking i inne pasje: ręcznie wykonane albumy, księgi gości, kartki, zaproszenia, winietki, zawieszki - wyjątkowe prezenty na każdą okazję! A także moja najnowsza pasja - córeczka Zuzanka i synek Roszko

Ślubna zawieszka

rybk_a

zawieszkamalwinki3

Jakoś tak w wyjątkowo dobrym humorze jestem, chociaż zmęczona burzliwym wyjazdowym weekendem, a w mieszkaniu bałagan i remontowy rozgardiasz:)

I stało się, w sobotę moja "mała" kuzynka, najmłodsza z rodziny, w wyjątkowo pięknej oprawie definitywnie opuściła stan panieński...

zawieszkamalwinki1

Zamiast typowej kartki ślubnej, dołączyłam do prezentu zawieszkę w kształcie taga ze zdjęciem Młodych z jednej i życzeniami z drugiej strony - coś w rodzaju takiego większego bilecika.

zawieszkamalwinki4

zawieszkamalwinki8

Wykorzystałam moje pierwsze własnoręcznie skręcone z papieru kwiatki.

zawieszkamalwinki7

A tu już "druga strona medalu":)

zawieszkamalwinki5

zawieszkamalwinki6

Młoda Para była śliczna jak z obrazka, ślub wyjątkowo wzruszający, pogoda piękna i słoneczna, wesele doskonale zorganizowane, zabawa przednia, a stoły uginały się od przepysznego jedzenia w niewyobrażalnych wręcz ilościach!

zawieszkamalwinki2

Królową balu była rzecz jasna Mila - nikt inny nie był w stanie przebić jej energii, pasji i oryginalej choreografii w tańcu:)

Słowem - najpiękniejszy ślub i wesele, na jakim w życiu byliśmy!

Jak można się domyśleć, pod koniec zabawy dopadła nas "klęska urodzaju" i wyglądaliśmy dokładnie jak ten porzucony przez Milę miś...

Brzuchy ociężałe z przejedzenia, chociaż tylko małą część kuszących oczy specjałów udało nam się skosztować, nogi obolałe... - ciężko było się ruszyć, a przecież zabawa trwała w najlepsze.

Sto lat Młodej Parze!!!

Pozdrawiam serdecznie wszystkich zaglądaczy!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [MłodaKobieta] 195.222.103.*

    Piękna ta zawieszka :) i takie inne, niecodzienne rozwiązanie! :) Pozdrawiam :)

© PRACOWNIA RĘKODZIEŁA - hand made by AR
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci