Menu

PRACOWNIA RĘKODZIEŁA - hand made by AR

Scrapbooking i inne pasje: ręcznie wykonane albumy, księgi gości, kartki, zaproszenia, winietki, zawieszki - wyjątkowe prezenty na każdą okazję! A także moja najnowsza pasja - córeczka Zuzanka i synek Roszko

Na szybko - wianek z tagiem

rybk_a

wianek2

Jestem przekonana, że Wy także lubicie zmieniać po swojemu i nadawać Waszego indywidualnego charakteru dekoracyjnym przedmiotom kupionym w sklepie, szczególnie, jeśli już się Wam opatrzyły lub mają być prezentem dla kogoś wyjątkowego. Gdy jeszcze pożądany przez nas efekt nie wymaga wiele pracy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby się za nią zabrać – wszak w takim wypadku jest to czysta przyjemność. Mój wianek, który asystował mi na zdjęciach słonecznikowego bieżnika w poprzednim poście, stanowił dobrą bazę pod dekorację, ale brakowało mu tego “czegoś”, co czyni rzecz oryginalną – wyglądał prawie tak samo, jak wiele innych w sklepie. Postanowiłam więc użyć go do stworzenia niepowtarzalnej, bo mojej własnej dekoracji.
wianekdet1
Zaczęłam od umocowania kompozycji z różnorodnych kwiatów w delikatnych barwach, pasujących do kolorów wianka. Uzupełniłam je koronkową kokardką, pęczkami różowych koraliczków i sprężynkami. Na koniec wpadł mi do głowy zabawny pomysł umocowania na sprężynkach małych motylków, które uroczo mienią się w świetle. Jestem z niego wielce zadowolona, teraz wianek nie jest już tak bardzo serio, wnosi trochę humoru:)

wianekdet3

Do wianka dodałam bardzo prosty ręcznie wykonany tag. Jeśli gotową dekorację podaruję w prezencie, mogę na odwrocie wpisać krótkie życzenia, cytat, lub dedykację. 

wianektag

Generalnie zmiana niewielka, pracy niewiele, a wrażenie jakże odmienne i jaka przy tym satysfakcja! Ozdobiony wianuszek można wykorzystać na wiele sposobów – powiesić na drzwiach, w oknie, lub po prostu na ścianie, udekorować nim stół, półkę, komodę... Jeśli w środek wstawi się lampion ze świecą, motylki zabłysną, a nastrojowy wieczór gwarantowany:)

Życzę Wam udanych własnych eksperymentów z tworzeniem wyjątkowych dekoracji z przedmiotów wokół Was – bawcie się dobrze!

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [jolagg] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kapitalny jest ten wianek...istne cudo!

  • rybk_a

    Miło mi, że Ci się podoba:)

© PRACOWNIA RĘKODZIEŁA - hand made by AR
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci