Menu

PRACOWNIA RĘKODZIEŁA - hand made by AR

Scrapbooking i inne pasje: ręcznie wykonane albumy, księgi gości, kartki, zaproszenia, winietki, zawieszki - wyjątkowe prezenty na każdą okazję! A także moja najnowsza pasja - córeczka Zuzanka i synek Roszko

Koloroterapia - pledzik

rybk_a

kolory1

Pink,

kolory2

orange,

kolorypledzik1

red, green, yellow, black, grey, white, blue, brown... - nazywał kolory pledziku mój 2,5 letni gość, dotykając poszczególnych szydełkowych kwadratów.

kolorypledzik2

Używany megakolorowy pled kupiłam kilkanaście lat temu zafascynowana jego pstrokatą, wesołą kolorystyką. Przez większość czasu jednak przeleżał w szafie ze względu na swoje nietypowe rozmiary.

kolorypledzik4

Podczas choroby, co rusz wstrząsana dreszczami, spontanicznie wygrzebałam go do opatulenia się i już został jako element koloroterapii, doskonały na szare, bezsłoneczne dni - takie jak dzisiaj, wczoraj, przedwczoraj i przedprzedwczoraj... Chciałam nawet ozdobić go równie kolorowymi szydełkowymi kwiatuszkami, ale na razie jakoś zrezygnowałam z tego pomysłu.

kolorypledzik5

Korzystając z obecności modelki, mam okazję zaprezentować pled w użyciu:)

kolorypledzik3

Sypialnia jest do malowania, jak całe mieszkanie z resztą. Właśnie dzisiaj kupiliśmy białą farbę i zamierzam niebawem osobiście chwycić za wałek. Nie bedzie już kwiatuszków, stokrotek, tulipanków i znienawidzonych żółtych ścian. Czerwone zasłonki też do wymiany na coś jasnego w szarobeżowym odcieniu - jesteśmy na etapie poszukiwań, które mieliśmy nadzieję dzisiaj zakończyć, niestety złośliwie zabrakło materiału, który sobie upatrzyliśmy:(

kolorypledzik6

Ale pledzik raczej zostanie:)

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [rafija] *.2-1.cable.virginmedia.com

    ale cudne kwadraty:) trafiona koloroterapia:)
    i jakie tlo niesamowite :)
    wciaz sie do niego przyzwyczajam :)
    usciski

© PRACOWNIA RĘKODZIEŁA - hand made by AR
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci