Menu

PRACOWNIA RĘKODZIEŁA - hand made by AR

Scrapbooking i inne pasje: ręcznie wykonane albumy, księgi gości, kartki, zaproszenia, winietki, zawieszki - wyjątkowe prezenty na każdą okazję! A także moja najnowsza pasja - córeczka Zuzanka i synek Roszko

Metamorfoza komody

rybk_a

komodapo

W ramach przygotowań do przyjścia na świat potomkini, ponad 3 miesiące temu, z pomocą znanego serwisu aukcyjnego, nabyliśmy za niewielką kwotę używaną drewnianą komódkę z rozkładanym przewijakiem. Pierwotnie prezentowała się mniej więcej tak, jak to widać poniżej.

Okazało się, że wszystkie prowadnice szuflad są pozbawione rolek. Ślubny dosyć sprawnie kupił i wymienił wszystkie, przez co wartość komody wzrosła dwukrotnie:) Od początku miałam jednak plan przemalowania jej, ale wciąż były inne rzeczy do zrobienia. Myślałam, że przed rozwiazaniem już się nie uda, ale w końcu któregoś wieczoru Ślubny przeszlifował, a nocą wreszcie pomlowałam. Przecierki zaordynował Ślubny, no to są, ja obstawiałam bardziej gładki efekt.

A tu już komoda w trakcie prac:)

Szczerze wierzyłam, że uda mi się upchać w tych szufladach większość dzidziusiowego majdanu... Oj, jakaż byłam naiwna! Taki mały człowieczek, a tyyyle tego wszystkiego:)

komodapo2

Komentarze (4)

Dodaj komentarz
 • Gość: [pch.li] *.wroclaw.mm.pl

  super metamorfoza, masz talent

 • sysiah

  Śliczna.

 • sysiah

  Mam pytanko, jakiego koloru użyłaś, że wyszedł Ci taki kolor?

 • rybk_a

  Użyłam koloru białego:)

© PRACOWNIA RĘKODZIEŁA - hand made by AR
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci