Menu

PRACOWNIA RĘKODZIEŁA - hand made by AR

Scrapbooking i inne pasje: ręcznie wykonane albumy, księgi gości, kartki, zaproszenia, winietki, zawieszki - wyjątkowe prezenty na każdą okazję! A także moja najnowsza pasja - córeczka Zuzanka i synek Roszko

Gdzie jestem kiedy mnie nie ma

rybk_a

zuzia3m

Gdyby ktoś zastanawiał się, gdzie się podziałam...

Zuziawkombinezonie2

Uprzejmie donoszę, że:

DSC02657

... nieustannie karmię, noszę, utulam, kołyszę, zmieniam pieluszki i ulane ubranka, piorę. Mój słodki cukiereczek jest niestety dość skomplikowany w obsłudze, gdyż od urodzenia nie omijają go typowo niemowlęce problemy i wciąż na coś cierpi biedactwo, a mamusia razem z nim oczywiście. Ale - jak to na zdjęciach widać - uśmiechu i radości też nie brakuje, więc nie narzekam, obie trzymamy się dzielnie i cieszymy się każdym lepszym dniem. Z tego miejsca niniejszym przepraszam raz jeszcze za brak kontaktu i nieodpisane listy, zapytania itd. Niestety doba ma tylko 24 godziny i nie chce mieć więcej, a przy cierpiącym maluszku czas ucieka w zawrotnym tempie. Włączenie komputera jest więc ostatnią rzeczą, o jakiej ostatnio myślę. Mam nadzieję, że wszystko się wkrótce unormuje i będę mogła zaglądać tu częściej. Zuzia skończyła już 3 miesiące, a więc pierwszy kwartał roku już za nią. Minęło jak jeden dzień. Ani się obejrzę, jak wyprowadzi się z domu:)

35

A tym czasem nadeszła wiosna, a wraz z nią moje kolejne urodziny.

351

Po raz pierwszy w życiu z tej okazji zostałam niemalże obsypana kwiatami, ulubionymi tulipanami.

35a

Odwiedziła mnie nawet poczta kwiatowa z powyższym bukietem od mojej mamy.

35a1

Najpiękniejszym prezentem był oczywiście uśmiech córeczki. Kwiaty już zwiędły, pogoda też się popsuła, ale wiosenny nastrój trwa, bo Zuziolek uśmiecha się każdego ranka:) Choć później to już różnie bywa niestety... Pozdrawiam wiosennie i obiecuję, że wracam niebawem.

© PRACOWNIA RĘKODZIEŁA - hand made by AR
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci