Menu

PRACOWNIA RĘKODZIEŁA - hand made by AR

Scrapbooking i inne pasje: ręcznie wykonane albumy, księgi gości, kartki, zaproszenia, winietki, zawieszki - wyjątkowe prezenty na każdą okazję! A także moja najnowsza pasja - córeczka Zuzanka i synek Roszko

Świąteczny jelonek

rybk_a

scrapbooking, hand made, craft, rękodzieło, ręcznie wykonana kartka świąteczna, Boże Narodzenie, kartka bożonarodzeniowa, kartka świąteczna, renifer, prezent na Boże Narodzenie, kartka z reniferemMam nadzieję, że Wasza Wigilia była równie udana, jak moja: pełna dziecięcego śmiechu:) Nasza już-wkrótce-dwulatka bardzo się dzisiaj napracowała: ubierała choinkę, wkładała pod nią prezenty, następnie już po wieczerzy rozniosła ich kilkadziesiąt, dopiero na końcu oglądając swoje... Na chwilę przed wyjściem na Pasterkę, korzystając z jedynej wolnej chwili tego dnia, wrzucam świątecznego jelonka.

reniferaTen papier tak bardzo mi się spodobał, że szkoda mi było go zasłaniać, więc kartka jest prosta. Zdecydowałam się dołączony prezent opakować tym samym papierem i podobnie przyozdobić.

reniferset renifersetdet renifersetdet1

Miłego świętowania! U nas pogoda wiosenna bardzo:) W odróżnieniu od ostatniej Wielkanocy:)))

renifersetdet2

Komentarze (4)

Dodaj komentarz
 • hala78

  Genialna kartka. Papier faktycznie piękny. U mnie Wigilia udana prezenty..... Mikołaj się w tym roku spisał;) Pozdrawiam serdecznie i magicznych świąt życze.
  scrappasja.blogspot.co.uk/

 • rybk_a

  No to się cieszę, że u Ciebie Wigilia też udana i prezenty także. Wszystkiego dobrego!

 • Gość: [manieczka111] *.adsl.inetia.pl

  O, poznaje jelonka, to prezent dla mnie -choinkowy. Dla ciekawskich- w środku świetna książka z autografem autorki !!!. Dziękuję Agnieszko i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku.

 • rybk_a

  Dziękuję, miło mi, że prezent się spodobał. Książkę polecam bardzo: www.tolle.pl/pozycja/czekajc-na-dziecko-jarosz

© PRACOWNIA RĘKODZIEŁA - hand made by AR
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci