Menu

PRACOWNIA RĘKODZIEŁA - hand made by AR

Scrapbooking i inne pasje: ręcznie wykonane albumy, księgi gości, kartki, zaproszenia, winietki, zawieszki - wyjątkowe prezenty na każdą okazję! A także moja najnowsza pasja - córeczka Zuzanka i synek Roszko

Nasze piosenki - historia rodziny na Złote Gody

rybk_a
naszepiosenkidet1 A oto i kolejna piękna rodzinna historia stworzona w prezencie dla jubilatów z okazji 50 rocznicy ślubu, którą miałam zaszczyt przenieść na karty albumu. Popatrzcie na te zdjęcia - czyż nie dodają skrzydeł?!

Moi rodzice rozwiedli się, gdy miałam trzy lata, nigdy nie miałam pełnej rodziny i dzieciństwo wspominam raczej smutno, niż beztrosko. Tym bardziej wzrusza mnie, zachwyca, fascynuje i dodaje nadziei fakt, że można tak inaczej, piękniej... Że to w ogóle jest możliwe do zrealizowania w dzisiejszym świecie - być razem, kochać się i szanować przez pół wieku! Bo skoro takie małżeństwa i rodziny istnieją, to oznacza, że ja także mam szansę na tak szlachetny jubileusz. Być może kiedyś moja córka obdarzy nas podobną pamiątkową księgą z okazji Złotych Godów:) Oby tak było!

A teraz pozachwycajcie się razem ze mną! Album jak album, podobny do innych moich albumów, a najbardziej - wedle życzenia zamawiającej - do tego (klik!), ale ta historia miłosna... O wiele piękniejsza, niż te filmowe, bo - w odróżnieniu od nich - w stu procentach prawdziwa!

Zastosowane kolory to odcienie ecru i beżu z nienachalnym dodatkiem złota - wszak to Złote Gody, więc delikatne akcenty tej barwy są jak najbardziej na miejscu:)

Zdjęcia i opisy uzupełniają i urozmaicają także krótkie cytaty z piosenek, które lubili i lubią jubilaci - fantastyczny pomysł zamawiającej.


     

© PRACOWNIA RĘKODZIEŁA - hand made by AR
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci