Menu

PRACOWNIA RĘKODZIEŁA - hand made by AR

Scrapbooking i inne pasje: ręcznie wykonane albumy, księgi gości, kartki, zaproszenia, winietki, zawieszki - wyjątkowe prezenty na każdą okazję! A także moja najnowsza pasja - córeczka Zuzanka i synek Roszko

Jak powiedzieć o ciąży? - exploding box

rybk_a

ciazabox1

Jak poinformować rodziców o ciąży? Pytanie brzmi, jak rodem z jakiegoś forum dla nastolatek, tymczasem okazuje się, iż w bardzo słusznym już wieku, przekazanie takiej wiadomości również może nastręczać nieco trudności. Ponieważ dwie kreski na teście objawiły się mniej więcej w połowie grudnia, postanowiłam wykorzystać ku temu święta. Świetnie, nie trzeba kupować, a przede wszystkim głowić się, co by tu kupić, prezentu dla teściów na święta! Prezent gotwy, wielce orginalny tym razem, ale, że jeszcze niewidoczny, trzeba było tę informację jakoś zgrabnie zapakować. I tak powstał mój pierwszy w życiu exploding box!

ciazabox

W wigilijny wieczór, z niewinnie wyglądającego, na pierwszy rzut oka, pudełka stojącego pod choinką, które wystrojem w niczym nie zdradzało swojej zawartości, po odwiązaniu wstążeczki i zdjęciu przykrywki, rodzicom ślubnego wyskoczył... uśmiechnięty bobas.

ciazaboxins1

Po czasie mogę potwierdzić, iż wybór dzidziusia w niebieskim ubranku był strzałem w dziesiątkę... Trochę kręcę na to nosem, bo osobiście nie przepadam za kolorem niebieskim:)

ciazabox2

Nieco się obawiałam, że Zu, która zaliczyła z nami piewszą wizytę lekarską i została oficjalnie uświadomiona o rodzeństwie w drodze przez pana doktora, wygada się dziadkom przedwcześnie, ale dzielnie milczała jak grób do samego końca.

ciazaboxins2

Przed wielkim wigilijnym finałem, pełna obaw, czy to dobry pomysł, pokazałam zdjęcia tego pudełka na lokalnej grupie rodzicielskiej. Wszyscy pisali, że super prezent i rodzice na pewno bardzo się z niego ucieszą... Cóż, jeśli milczenie jest oznaką wielkiej radości, to zapewne tak właśnie było...

ciazaboxins

W każdym razie można śmiało stwierdzić, iż niespodzianka się udała - zaskoczenie było widocznie ogromne.

ciazaboxins3

PS. Reakcja Zu na zawartość pudełka:" Ale przecież tu NIC NIE MA! NIC NIE MA!"

ciazaboxins4

 Jeśli ktoś z Was jest w podobnej do mnie sytuacji i chciałby swoim bliskim wręczyć takie pudełeczko, serdecznie zapraszam do kontaktu!

Komentarze (8)

Dodaj komentarz
 • daga313

  Rewelacyjny pomysł. Bardzo oryginalny!

 • rybk_a

  Bardzo dziękuję:)

 • Gość *.dynamic.mm.pl

  gdzie można zamówić takie cudeńko?:)

 • Gość: [Karola] *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

  Jak można zamówić takie cudo?

 • Gość: [Ewa Zieba] *.tio.pl

  Dzień dobry
  M9zna jescze zamówić?

 • Gość: [Ewa Zieba] *.tio.pl

  Dzień dobry
  M9zna jescze zamówić?

 • Gość: [Daria] *.centertel.pl

  Mozna zamowic jeszcze?

 • rybk_a

  Jasne, piszcie na rybk_a@gazeta.pl

© PRACOWNIA RĘKODZIEŁA - hand made by AR
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci