Menu

PRACOWNIA RĘKODZIEŁA - hand made by AR

Scrapbooking i inne pasje: ręcznie wykonane albumy, księgi gości, kartki, zaproszenia, winietki, zawieszki - wyjątkowe prezenty na każdą okazję! A także moja najnowsza pasja - córeczka Zuzanka i synek Roszko

Roszko

rybk_a

roch1

Ci, którzy nie śledzą profilu pracowni na fb lub instagramie, mogą nie wiedzieć, że w tym roku spędziliśmy już Wigilię w powiększonym rodzinnym gronie. Pamiętacie mój ubiegłoroczny exploding box informujący teściów o ciąży? Otóż 21 sierpnia o godz. 5.10 urodził się nam synek Roch Krzysztof z wagą 3850 g i 58 cm długości. Marzyliśmy o malutkiej i delkatniutkiej siostrzyczce dla Zuzi, a Bóg pobłogosławił nas sporej wielkości synkeczkiem, który rośnie jak na drożdżach i w którym zakochaliśmy się na zabój. Jest kochanym, pięknym i dzielnym chłopcem, który wniósł w nasze życie wiele radości. Teraz ma 4 miesiące i domaga się głośno naszego aktywnego towarzystwa i zabawy. Uwielbia się śmiać, nawiązywać kontakt z ludźmi, poznawać świat organoleptycznie:) Wciąż nie mogę się nadziwić, że go mamy!

Imię synka oznacza "skała" i pochodzi od św. Rocha, w którego święto urodził się Ślubny i jest patronem małego drewnianego zabytkowego kościółka, w którym braliśmy ślub 18 lat temu.

Oczywiście czas skurczył mi się niemiłosiernie jeszcze bardziej niż dotąd, stąd bardzo przepraszam za ciszę na blogu i wszystkie nieodpisane wiadomości! Postaram się poprawić w nowym roku.

roch4

roch3

roch6

roch2

roch5

roch7

fot. Matylda Durka-Bojarun

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

© PRACOWNIA RĘKODZIEŁA - hand made by AR
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci